Продукція > CUI DEVICES > CES-57175-16L020
CES-57175-16L020
CES-57175-16L020 CUI Devices
cms-402811-28sp-1667061.pdf
Виробник: CUI Devices
Speakers & Transducers speaker, 57.5 x 17mm rectangle, 5.3mm deep, mylar, Nd-Fe-B, w/case, 1W, 6 , 850Hz, 20mm Leaded
на замовлення 420 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 6OHM 1W TOP PORT 89DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 2.264" L x 0.669" W (57.50mm x 17.00mm), Shape: Rectangular, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyetheretherketone (PEEK), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Wire Leads, Frequency - Self Resonant: 850Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm), Part Status: Obsolete, Impedance: 6 Ohms, Power - Max: 2 W, Power - Rated: 1 W, Frequency Range: 850 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 89.00, Efficiency - Testing: 1W/100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CES-57175-16L020 CES-57175-16L020 Виробник : CUI Devices ces-57175-16l020.pdf Description: SPEAKER 6OHM 1W TOP PORT 89DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 2.264" L x 0.669" W (57.50mm x 17.00mm)
Shape: Rectangular
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyetheretherketone (PEEK)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Wire Leads
Frequency - Self Resonant: 850Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm)
Part Status: Obsolete
Impedance: 6 Ohms
Power - Max: 2 W
Power - Rated: 1 W
Frequency Range: 850 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 89.00
Efficiency - Testing: 1W/100mm