Продукція > IGUS > CF130-07-18
CF130-07-18
CF130-07-18 Igus
cf130.pdf?srsltid=AfmBOoqlTOEgqpy2UXsdodJBgCe4MZC2wahQxWZk8MK3WBKLluxYcwyA
Виробник: Igus
Description: PVC18C/18AWG CTRL 300V FLEX FOOT
Features: Flame Retardant, Rip Cord
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Length: Enter Number of Feet in Order Quantity
Wire Gauge: 18 AWG
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Number of Conductors: 18
Cable Type: Multi-Conductor
Jacket (Insulation) Diameter: 0.531" (13.49mm)
Usage: Industrial, Control
Conductor Insulation: Thermoplastic Elastomer (TPE)
Ratings: UL Style 20200
Conductor Material: Copper, Bare
Jacket Color: Gray
Voltage: 300 V