Продукція > IGUS > CF130US-07-18
CF130US-07-18
CF130US-07-18 Igus
CF130US_sort131_Control_cable_USen.pdf
Виробник: Igus
Description: PVC18C/18AWG TCER 600V FLEX FEET
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Features: Flame Retardant, Oil Resistant, UV Resistant
Length: Enter Number of Feet in Order Quantity
Wire Gauge: 18 AWG
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Number of Conductors: 18
Cable Type: Multi-Conductor
Jacket (Insulation) Diameter: 0.580" (14.73mm)
Usage: Industrial
Conductor Material: Copper, Bare
Jacket Color: Gray
Voltage: 600 V