CF1W82KJTB
CF1W82KJTB Lumimax Optoelectronic Technology
CF%20Series.pdf
Виробник: Lumimax Optoelectronic Technology
Description: RES 82K OHM 5% 1W AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Composition: Carbon Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 82 kOhms
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: RES 82K OHM 5% 1W AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±350ppm/°C, Size / Dimension: 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm), Composition: Carbon Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 82 kOhms.