Продукція > IGUS > CF240-02-24
CF240-02-24 Igus
CF240.pdf
Виробник: Igus
Features: Flame Retardant, Oil Resistant
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Length: Enter Number of Feet in Order Quantity
Wire Gauge: 24 AWG
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Number of Conductors: 24
Cable Type: Multi-Conductor
Jacket (Insulation) Diameter: 0.374" (9.50mm)
Usage: Industrial
Ratings: UL Style 2464
Shield Type: Foil, Braid
Conductor Material: Copper, Bare
Jacket Color: Gray
Voltage: 300 V