CF25-623-JTW
CF25-623-JTW RCD Components
FA004-CF_RevD.pdf
Виробник: RCD Components
Description: RES CARB FILM
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.091" Dia x 0.252" L (2.30mm x 6.40mm)
Composition: Carbon Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 62 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CARB FILM, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.091" Dia x 0.252" L (2.30mm x 6.40mm), Composition: Carbon Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 62 kOhms.