CF2W-100R 5%
CF2W-100R 5% SR PASSIVES
Виробник: SR PASSIVES
Category: THT Resistors
Description: Resistor: carbon film; THT; 100Ω; 2W; ±5%; Ø0.72x33mm; Ø5x15mm
Type of resistor: carbon film
Mounting: THT
Resistance: 100Ω
Power: 2W
Tolerance: ±5%
Leads dimensions: Ø0.72x33mm
Body dimensions: Ø5x15mm
Diameter: 5mm
Height: 15mm
Max. operating voltage: 500V
Leads: axial
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: carbon film; THT; 100Ω; 2W; ±5%; Ø0.72x33mm; Ø5x15mm, Type of resistor: carbon film, Mounting: THT, Resistance: 100Ω, Power: 2W, Tolerance: ±5%, Leads dimensions: Ø0.72x33mm, Body dimensions: Ø5x15mm, Diameter: 5mm, Height: 15mm, Max. operating voltage: 500V, Leads: axial.