CF2W-220K 5%
CF2W-220K 5% SR PASSIVES
Виробник: SR PASSIVES
Category: THT Resistors
Description: Resistor: carbon film; THT; 220kΩ; 2W; ±5%; 500V; Ø0.72x33mm; axial
Type of resistor: carbon film
Mounting: THT
Resistance: 220kΩ
Power: 2W
Tolerance: ±5%
Body dimensions: Ø5x15mm
Diameter: 5mm
Operating voltage: 500V
Leads: axial
Leads dimensions: Ø0.72x33mm
Length: 15mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: carbon film; THT; 220kΩ; 2W; ±5%; 500V; Ø0.72x33mm; axial, Type of resistor: carbon film, Mounting: THT, Resistance: 220kΩ, Power: 2W, Tolerance: ±5%, Body dimensions: Ø5x15mm, Diameter: 5mm, Operating voltage: 500V, Leads: axial, Leads dimensions: Ø0.72x33mm, Length: 15mm.