CF2W100KJTB
CF2W100KJTB Lumimax Optoelectronic Technology
CF%20Series.pdf
Виробник: Lumimax Optoelectronic Technology
Description: RES 100K OHM 5% 2W AXIAL
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: 0/ -500ppm/°C
Size / Dimension: 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Composition: Carbon Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Height - Seated (Max): 0.780" (19.80mm)
Resistance: 100000 Ohms
на замовлення 900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 100K OHM 5% 2W AXIAL, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: 0/ -500ppm/°C, Size / Dimension: 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm), Composition: Carbon Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Height - Seated (Max): 0.780" (19.80mm), Resistance: 100000 Ohms.