CF2W3R3JTB
CF2W3R3JTB Lumimax Optoelectronic Technology
CF%20Series.pdf
Виробник: Lumimax Optoelectronic Technology
Description: RES 3.3 OHM 5% 2W AXIAL
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Features: Automotive AEC-Q200
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Composition: Carbon Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 3.3 Ohms
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: RES 3.3 OHM 5% 2W AXIAL, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±5%, Features: Automotive AEC-Q200, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±350ppm/°C, Size / Dimension: 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm), Composition: Carbon Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 3.3 Ohms.