CF453215-100K
CF453215-100K Bourns Inc.
CF453215.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 10UH 250MA 1.6 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.6Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 20MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 250 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 250MA 1.6 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.6Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 20MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 250 mA.