CF453215-150K
CF453215-150K Bourns Inc.
CF453215.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 15UH 200MA 2.5 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.5Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 17MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 200 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 200MA 2.5 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.5Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 17MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 200 mA.