CF720KA00384382 Laird Technologies EMI
Selection%20of%20Conductive%20Foams.pdf
Виробник: Laird Technologies EMI
Description: RF COND FOAM SHEET 17.252"X0.15"
Packaging: Bulk
Length: 17.252" (438.20mm)
Shape: Rectangular
Type: Conductive Foam Sheet
Width: 0.150" (3.80mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Adhesive: Conductive, Single Sided
Thickness - Overall: 0.079" (2.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF COND FOAM SHEET 17.252"X0.15", Packaging: Bulk, Length: 17.252" (438.20mm), Shape: Rectangular, Type: Conductive Foam Sheet, Width: 0.150" (3.80mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Adhesive: Conductive, Single Sided, Thickness - Overall: 0.079" (2.00mm).
Інші пропозиції CF720KA00384382
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CF720KA00384382 CF720KA00384382 Виробник : Laird Technologies EMI_CAT_Essentials_1213-3622911.pdf EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding GK,NiCu,CF,PROF,V0 .080x.150x17.250in