Продукція > IGUS > CF78-UL-07-18
CF78-UL-07-18 Igus
CF78.UL Series Datasheet.pdf
Виробник: Igus
Description: PUR18C/18AWG O/S CTRL 1KV FEET
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Features: Abrasion Resistant, Flame Retardant, Oil Resistant
Length: Enter Number of Feet in Order Quantity
Wire Gauge: 18 AWG
Jacket (Insulation) Material: Polyurethane (PU)
Number of Conductors: 18
Cable Type: Multi-Conductor
Jacket (Insulation) Diameter: 0.610" (15.49mm)
Usage: Industrial
Ratings: UL Style 21223
Shield Type: Braid
Conductor Material: Copper, Bare
Jacket Color: Gray
Voltage: 1000 V