Продукція > IGUS > CF881-07-18
CF881-07-18 Igus
CF881.pdf
Виробник: Igus
Description: PVC 18C/18AWG CONTROL 300V FEET
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Features: Flame Retardant
Length: Enter Number of Feet in Order Quantity
Wire Gauge: 18 AWG
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Number of Conductors: 18
Cable Type: Multi-Conductor
Jacket (Insulation) Diameter: 0.531" (13.49mm)
Usage: Industrial
Ratings: UL Style 2464
Shield Type: Braid
Conductor Material: Copper, Bare
Jacket Color: Black
Voltage: 300 V