Продукція > IGUS > CF881-25-25
CF881-25-25
CF881-25-25 Igus
CF881.pdf
Виробник: Igus
Description: CABLE 25COND 14AWG BLK SHD 1=1FT
Features: Flame Retardant
Packaging: Bulk
Length: Enter Number of Feet in Order Quantity
Wire Gauge: 14 AWG
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Number of Conductors: 25
Cable Type: Multi-Conductor
Jacket (Insulation) Diameter: 0.984" (25.00mm)
Usage: Industrial
Ratings: UL Style 2464
Shield Type: Braid
Conductor Material: Copper, Bare
Jacket Color: Black
Part Status: Active
Voltage: 300 V
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE 25COND 14AWG BLK SHD 1=1FT, Features: Flame Retardant, Packaging: Bulk, Length: Enter Number of Feet in Order Quantity, Wire Gauge: 14 AWG, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Number of Conductors: 25, Cable Type: Multi-Conductor, Jacket (Insulation) Diameter: 0.984" (25.00mm), Usage: Industrial, Ratings: UL Style 2464, Shield Type: Braid, Conductor Material: Copper, Bare, Jacket Color: Black, Part Status: Active, Voltage: 300 V.