Продукція > CRYSTALFONTZ > CFA240320E0024SC
CFA240320E0024SC
CFA240320E0024SC Crystalfontz
CFA240320E0-024SC.pdf
Виробник: Crystalfontz
Description: 2.4", 240x320, high-bright, EVE2
Packaging: Bag
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: SPI
Viewing Area: 37.72mm W x 49.96mm H
Dot Pixels: 320 x 240 (QVGA)
Diagonal Screen Size: 2.4" (60.96mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
Part Status: Active
на замовлення 353 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2.4", 240x320, high-bright, EVE2, Packaging: Bag, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: SPI, Viewing Area: 37.72mm W x 49.96mm H, Dot Pixels: 320 x 240 (QVGA), Diagonal Screen Size: 2.4" (60.96mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive, Part Status: Active.