Продукція > CRYSTALFONTZ > CFA240320E0024SN
CFA240320E0024SN
CFA240320E0024SN Crystalfontz
CFA240320E0-024SN.pdf
Виробник: Crystalfontz
Description: 2.4" EVE FT811 BRIGHT TFT
Packaging: Bag
Display Type: TFT - Color
Backlight: LED - White
Interface: SPI
Viewing Area: 37.72mm W x 49.96mm H
Dot Pixels: 320 x 240 (QVGA)
Part Status: Active
на замовлення 356 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2.4" EVE FT811 BRIGHT TFT, Packaging: Bag, Display Type: TFT - Color, Backlight: LED - White, Interface: SPI, Viewing Area: 37.72mm W x 49.96mm H, Dot Pixels: 320 x 240 (QVGA), Part Status: Active.