Продукція > IGUS > CFBUS-050
CFBUS-050
CFBUS-050 Igus
2_EU_Data_sheet_chainflex_CFBUS.pdf
Виробник: Igus
Description: CABLE CAT6A 8COND 26AWG 1=1FT
Packaging: Bulk
Features: Flame Retardant, Oil Resistant
Length: Enter Number of Feet in Order Quantity
Wire Gauge: 26 AWG
Jacket (Insulation) Material: Thermoplastic Elastomer (TPE)
Number of Conductors: 8 (4 Pair Twisted)
Cable Type: Multi-Pair, Cat6a
Jacket (Insulation) Diameter: 0.413" (10.49mm)
Usage: Industrial
Shield Type: Foil, Braid
Conductor Material: Copper, Bare
Jacket Color: Violet
Part Status: Active
Voltage: 50 V
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис CFBUS-050 Igus
Description: CABLE CAT6A 8COND 26AWG 1=1FT, Packaging: Bulk, Features: Flame Retardant, Oil Resistant, Length: Enter Number of Feet in Order Quantity, Wire Gauge: 26 AWG, Jacket (Insulation) Material: Thermoplastic Elastomer (TPE), Number of Conductors: 8 (4 Pair Twisted), Cable Type: Multi-Pair, Cat6a, Jacket (Insulation) Diameter: 0.413" (10.49mm), Usage: Industrial, Shield Type: Foil, Braid, Conductor Material: Copper, Bare, Jacket Color: Violet, Part Status: Active, Voltage: 50 V.