Продукція > DELEVAN > CFHF-142-64-285
CFHF-142-64-285 Delevan
page121_122_cf.pdf
Виробник: Delevan
Description: FERRITE 225 OHM HINGED 13.06MM
Packaging: Bulk
Mounting Type: Free Hanging
Length: 1.122" (28.50mm)
Type: Round
Design: Solid
Impedance @ Frequency: 280Ohm @ 100MHz
Inner Dimension: 0.250" Dia (6.35mm)
Outer Dimension: 0.559" Dia (14.20mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE 225 OHM HINGED 13.06MM, Packaging: Bulk, Mounting Type: Free Hanging, Length: 1.122" (28.50mm), Type: Round, Design: Solid, Impedance @ Frequency: 280Ohm @ 100MHz, Inner Dimension: 0.250" Dia (6.35mm), Outer Dimension: 0.559" Dia (14.20mm).