Продукція > DELEVAN > CFHF-260-130-285
CFHF-260-130-285 Delevan
page121_122_cf.pdf
Виробник: Delevan
Description: FERRITE CORE 235 OHM SOLID 13MM
Packaging: Bulk
Mounting Type: Free Hanging
Length: 1.122" (28.50mm)
Type: Round
Design: Solid
Impedance @ Frequency: 235Ohm @ 100MHz
Inner Dimension: 0.512" Dia (13.00mm)
Outer Dimension: 1.024" Dia (26.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE 235 OHM SOLID 13MM, Packaging: Bulk, Mounting Type: Free Hanging, Length: 1.122" (28.50mm), Type: Round, Design: Solid, Impedance @ Frequency: 235Ohm @ 100MHz, Inner Dimension: 0.512" Dia (13.00mm), Outer Dimension: 1.024" Dia (26.00mm).