Продукція > DELEVAN > CFLF-105-55-200
CFLF-105-55-200
CFLF-105-55-200 Delevan
page121_122_cf.pdf
Виробник: Delevan
Description: FERRITE CORE 134 OHM SOLID 5.5MM
Packaging: Bulk
Mounting Type: Free Hanging
Length: 0.787" (20.00mm)
Type: Round
Design: Solid
Impedance @ Frequency: 134Ohm @ 100MHz
Inner Dimension: 0.216" Dia (5.50mm)
Outer Dimension: 0.413" Dia (10.50mm)
на замовлення 199 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE 134 OHM SOLID 5.5MM, Packaging: Bulk, Mounting Type: Free Hanging, Length: 0.787" (20.00mm), Type: Round, Design: Solid, Impedance @ Frequency: 134Ohm @ 100MHz, Inner Dimension: 0.216" Dia (5.50mm), Outer Dimension: 0.413" Dia (10.50mm).