Продукція > DELEVAN > CFLF-120-73-150
CFLF-120-73-150
CFLF-120-73-150 Delevan
page121_122_cf.pdf
Виробник: Delevan
Description: FERRITE CORE 89 OHM SOLID 7.3MM
Packaging: Bulk
Mounting Type: Free Hanging
Length: 0.591" (15.00mm)
Type: Round
Design: Solid
Impedance @ Frequency: 89Ohm @ 100MHz
Inner Dimension: 0.287" Dia (7.30mm)
Outer Dimension: 0.472" Dia (12.00mm)
на замовлення 999 шт:
Написати відгук
Description: FERRITE CORE 89 OHM SOLID 7.3MM, Packaging: Bulk, Mounting Type: Free Hanging, Length: 0.591" (15.00mm), Type: Round, Design: Solid, Impedance @ Frequency: 89Ohm @ 100MHz, Inner Dimension: 0.287" Dia (7.30mm), Outer Dimension: 0.472" Dia (12.00mm).