Продукція > DELEVAN > CFLF-140-90-55
CFLF-140-90-55
CFLF-140-90-55 Delevan
page121_122_cf.pdf
Виробник: Delevan
Description: MOUNTED ON CABLE, CYLINDRICAL EM
Packaging: Tray
Mounting Type: Free Hanging
Material: LF
Length: 0.217" (5.50mm)
Type: Round
Design: Solid
Impedance @ Frequency: 42Ohm @ 100MHz
Inner Dimension: 0.354" Dia (9.00mm)
Outer Dimension: 0.551" Dia (14.00mm)
на замовлення 1330 шт:
Написати відгук
Description: MOUNTED ON CABLE, CYLINDRICAL EM, Packaging: Tray, Mounting Type: Free Hanging, Material: LF, Length: 0.217" (5.50mm), Type: Round, Design: Solid, Impedance @ Frequency: 42Ohm @ 100MHz, Inner Dimension: 0.354" Dia (9.00mm), Outer Dimension: 0.551" Dia (14.00mm).