Продукція > CUI DEVICES > CFM-5010V-043-260-11
CFM-5010V-043-260-11
CFM-5010V-043-260-11 CUI Devices
cfm-50v.pdf
Виробник: CUI Devices
Description: FAN AXIAL 50X10MM 5VDC WIRE
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 5VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 4800 RPM
Air Flow: 11.0 CFM (0.308m³/min)
Width: 10.00mm
Weight: 0.046 lb (20.87 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 25.6dB(A)
Static Pressure: 0.110 in H2O (27.4 Pa)
Power (Watts): 1.36 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 50X10MM 5VDC WIRE, Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 5VDC, Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 4800 RPM, Air Flow: 11.0 CFM (0.308m³/min), Width: 10.00mm, Weight: 0.046 lb (20.87 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 25.6dB(A), Static Pressure: 0.110 in H2O (27.4 Pa), Power (Watts): 1.36 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CFM-5010V-043-260-11 CFM-5010V-043-260-11 Виробник : Same Sky cfm-50v.pdf DC Fans 5Vdc 1.18W 11CFM DC Axial 50x10mm RD