Продукція > CUI DEVICES > CFM-6025BF-265-408-22
CFM-6025BF-265-408-22
CFM-6025BF-265-408-22 CUI Devices
cfm-60bf.pdf
Виробник: CUI Devices
Description: FAN AXIAL 60X25.4MM 24VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 6500 RPM
Air Flow: 31.1 CFM (0.871m³/min)
Width: 25.40mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 40.9dB(A)
Static Pressure: 0.370 in H2O (92.2 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 4.08 W
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 60X25.4MM 24VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 6500 RPM, Air Flow: 31.1 CFM (0.871m³/min), Width: 25.40mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 40.9dB(A), Static Pressure: 0.370 in H2O (92.2 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 4.08 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CFM-6025BF-265-408-22 CFM-6025BF-265-408-22 Виробник : CUI Devices cfm_60bf-2821248.pdf DC Fans dc axial fan 60 mm square 25 mm 24 Vdc ball 6500 RPM 31.13 CFM TSPWM