Продукція > CUI DEVICES > CFM-6025CF-150-351-22
CFM-6025CF-150-351-22
CFM-6025CF-150-351-22 CUI Devices
cfm-60cf.pdf
Виробник: CUI Devices
Description: FAN AXIAL 60X25.4MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 5000 RPM
Air Flow: 24.0 CFM (0.672m³/min)
Width: 25.40mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 35.2dB(A)
Static Pressure: 0.220 in H2O (54.8 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 3.48 W
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 60X25.4MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 5000 RPM, Air Flow: 24.0 CFM (0.672m³/min), Width: 25.40mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 35.2dB(A), Static Pressure: 0.220 in H2O (54.8 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 3.48 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CFM-6025CF-150-351-22 CFM-6025CF-150-351-22 Виробник : CUI Devices cfm_60cf-2821197.pdf DC Fans dc axial fan 60 mm square 25 mm omniCOOL bearing 12 Vdc 5000 RPM 23.5 CFM TSPWM