Продукція > CUI DEVICES > CFM-8015V-127-320-11
CFM-8015V-127-320-11
CFM-8015V-127-320-11 CUI Devices
cfm-80v.pdf
Виробник: CUI Devices
Description: FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
Packaging: Tray
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve
RPM: 2700 RPM
Air Flow: 33.6 CFM (0.941m³/min)
Width: 15.00mm
Weight: 0.15 lb (68.04 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 32.0dB(A)
Static Pressure: 0.110 in H2O (27.4 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 1.79 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE, Packaging: Tray, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: omniCOOL™ Magnetic Sleeve, RPM: 2700 RPM, Air Flow: 33.6 CFM (0.941m³/min), Width: 15.00mm, Weight: 0.15 lb (68.04 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 32.0dB(A), Static Pressure: 0.110 in H2O (27.4 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 1.79 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CFM-8015V-127-320-11 CFM-8015V-127-320-11 Виробник : CUI Devices cfm_80v-1776226.pdf DC Fans 12Vdc 1.55W 33.6CFM DC Axial 80x15mm RD