Продукція > BOURNS INC. > CFN1206-FX-R030ELF
CFN1206-FX-R030ELF
CFN1206-FX-R030ELF Bourns Inc.
cfn.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: RES 0.03 OHM 1% 1W 1206
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Resistance: 30 mOhms
Написати відгук
Description: RES 0.03 OHM 1% 1W 1206, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Resistance: 30 mOhms.