Продукція > IGUS > CFROBOT2-07-18-C
CFROBOT2-07-18-C
CFROBOT2-07-18-C Igus
CFROBOT2%20Datasheet.pdf
Виробник: Igus
Description: CABLE 18COND 18AWG BLU SHD 1=1FT
Features: Abrasion Resistant, Flame Retardant, Oil Resistant
Packaging: Bulk
Length: Enter Number of Feet in Order Quantity
Wire Gauge: 18 AWG
Jacket (Insulation) Material: Polyurethane (PU)
Number of Conductors: 18
Cable Type: Multi-Conductor
Jacket (Insulation) Diameter: 0.650" (16.51mm)
Usage: Industrial, Control
Ratings: UL Style 20317
Shield Type: Braid
Conductor Material: Copper, Bare
Jacket Color: Blue
Part Status: Active
Voltage: 300 V
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE 18COND 18AWG BLU SHD 1=1FT, Features: Abrasion Resistant, Flame Retardant, Oil Resistant, Packaging: Bulk, Length: Enter Number of Feet in Order Quantity, Wire Gauge: 18 AWG, Jacket (Insulation) Material: Polyurethane (PU), Number of Conductors: 18, Cable Type: Multi-Conductor, Jacket (Insulation) Diameter: 0.650" (16.51mm), Usage: Industrial, Control, Ratings: UL Style 20317, Shield Type: Braid, Conductor Material: Copper, Bare, Jacket Color: Blue, Part Status: Active, Voltage: 300 V.