Продукція > IGUS > CFROBOT8-050
CFROBOT8-050
CFROBOT8-050 Igus
CFROBOT8%20Datasheet.pdf
Виробник: Igus
Description: MULT-PAIR 8COND 26AWG BLUE 1=1FT
Features: Abrasion Resistant, Flame Retardant, Oil Resistant
Packaging: Bulk
Length: Enter Number of Feet in Order Quantity
Wire Gauge: 26 AWG
Jacket (Insulation) Material: Polyurethane (PU)
Number of Conductors: 8 (4 Pair Twisted)
Cable Type: Multi-Pair
Jacket (Insulation) Diameter: 0.413" (10.49mm)
Usage: Industrial, Network
Shield Type: Braid
Conductor Material: Copper, Bare
Jacket Color: Blue
Part Status: Active
Voltage: 50 V
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULT-PAIR 8COND 26AWG BLUE 1=1FT, Features: Abrasion Resistant, Flame Retardant, Oil Resistant, Packaging: Bulk, Length: Enter Number of Feet in Order Quantity, Wire Gauge: 26 AWG, Jacket (Insulation) Material: Polyurethane (PU), Number of Conductors: 8 (4 Pair Twisted), Cable Type: Multi-Pair, Jacket (Insulation) Diameter: 0.413" (10.49mm), Usage: Industrial, Network, Shield Type: Braid, Conductor Material: Copper, Bare, Jacket Color: Blue, Part Status: Active, Voltage: 50 V.