CFUKF455KB4X-R0
CFUKF455KB4X-R0 Murata Electronics
p05e.ashx
Виробник: Murata Electronics
Description: CERM FILTER 455 KHZ
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 3-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.295" L x 0.236" W (7.50mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CERM FILTER 455 KHZ, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: 3-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.295" L x 0.236" W (7.50mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Height (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Obsolete.