CFUKF455KC4X-R0
CFUKF455KC4X-R0 Murata Electronics
p05e.ashx
Виробник: Murata Electronics
Description: CER FILTER 455KHZ
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 3-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.295" L x 0.236" W (7.50mm x 6.00mm)
Impedance: 1kOhm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.5kHz
Insertion Loss: 6dB
Height (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Obsolete
Bandwidth: 12.5 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CER FILTER 455KHZ, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: 3-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.295" L x 0.236" W (7.50mm x 6.00mm), Impedance: 1kOhm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 1.5kHz, Insertion Loss: 6dB, Height (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Obsolete, Bandwidth: 12.5 kHz.