CFULA455KG1AB0
CFULA455KG1AB0 Murata Electronics
p50e-522732.pdf
Виробник: Murata Electronics
Signal Conditioning 455kHz 1.0kHz 2000 Ohm
на замовлення 152 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук