CFULA455KG1Y-B0 Murata Electronics
p05e.ashx
Виробник: Murata Electronics
Description: FILTER
Packaging: Bulk
Package / Case: Cube, 3 PC Pin
Size / Dimension: 0.315" L x 0.276" W (8.00mm x 7.00mm)
Impedance: 2kOhm
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 455kHz
Insertion Loss: 10dB
Height (Max): 0.299" (7.60mm)
Part Status: Obsolete
Bandwidth: 4.5 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER, Packaging: Bulk, Package / Case: Cube, 3 PC Pin, Size / Dimension: 0.315" L x 0.276" W (8.00mm x 7.00mm), Impedance: 2kOhm, Mounting Type: Through Hole, Frequency: 455kHz, Insertion Loss: 10dB, Height (Max): 0.299" (7.60mm), Part Status: Obsolete, Bandwidth: 4.5 kHz.