CFWLA450KEFA-B0 Murata Electronics
p05e.ashx
Виробник: Murata Electronics
Description: FILTER
Packaging: Bulk
Package / Case: Cube, 5-PC Pin
Size / Dimension: 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
Impedance: 1.5kOhm
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 450kHz
Insertion Loss: 6dB
Height (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Obsolete
Bandwidth: 7.5 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER, Packaging: Bulk, Package / Case: Cube, 5-PC Pin, Size / Dimension: 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm), Impedance: 1.5kOhm, Mounting Type: Through Hole, Frequency: 450kHz, Insertion Loss: 6dB, Height (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Obsolete, Bandwidth: 7.5 kHz.