CFWLB455KF1Y-B0
CFWLB455KF1Y-B0 Murata Electronics
Description: FILTER
Packaging: Bulk
Package / Case: Cube, 5 PC Pin
Size / Dimension: 0.374" L x 0.256" W (9.50mm x 6.50mm)
Impedance: 2kOhm
Frequency: 455kHz
Insertion Loss: 10dB
Height (Max): 0.260" (6.60mm)
Bandwidth: 6 kHz
Написати відгук
Description: FILTER, Packaging: Bulk, Package / Case: Cube, 5 PC Pin, Size / Dimension: 0.374" L x 0.256" W (9.50mm x 6.50mm), Impedance: 2kOhm, Frequency: 455kHz, Insertion Loss: 10dB, Height (Max): 0.260" (6.60mm), Bandwidth: 6 kHz.