Продукція > COOLGEAR > CG-30SL1AC-05M
CG-30SL1AC-05M
CG-30SL1AC-05M Coolgear
CG-30SL1AC-05M-Technical-Data-Sheet-v05.220504.pdf
Виробник: Coolgear
Description: 20IN. USB TYPE-C TO A DUAL SCREW
Features: 2 Screw Locks
Packaging: Bulk
Color: Black
Length: 1.64' (500.0mm)
Wire Gauge: 22 AWG, 30 AWG
Shielding: Shielded
Configuration: A Male to C Male
Specifications: USB 5Gbps (USB 3.0, USB 3.x Gen 1, Superspeed)
Part Status: Active
Transfer Rate: 5Gbps
на замовлення 249 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 20IN. USB TYPE-C TO A DUAL SCREW, Features: 2 Screw Locks, Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 1.64' (500.0mm), Wire Gauge: 22 AWG, 30 AWG, Shielding: Shielded, Configuration: A Male to C Male, Specifications: USB 5Gbps (USB 3.0, USB 3.x Gen 1, Superspeed), Part Status: Active, Transfer Rate: 5Gbps.