Продукція > ADAM TECH > CG-M-M16-1.5
CG-M-M16-1.5
CG-M-M16-1.5 Adam Tech
cg-m-mx-x-data-sheet.pdf
Виробник: Adam Tech
Description: CABLE GLAND 4-8MM M16 BRASS
Packaging: Bag
Color: Silver
Material: Brass, Nickel Plated
Thread Size: M16x1.5
Type: Cable Gland
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Panel Hole Size: 0.630" (16.0mm)
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Outside Cable Diameter (Max): 0.315" (8.00mm)
Outside Cable Diameter (Min): 0.157" (4.00mm)
Thread Length: 0.315" (8.00mm)
на замовлення 106 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE GLAND 4-8MM M16 BRASS, Packaging: Bag, Color: Silver, Material: Brass, Nickel Plated, Thread Size: M16x1.5, Type: Cable Gland, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Panel Hole Size: 0.630" (16.0mm), Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Outside Cable Diameter (Max): 0.315" (8.00mm), Outside Cable Diameter (Min): 0.157" (4.00mm), Thread Length: 0.315" (8.00mm).