CG-PD100C
CG-PD100C Coolgear
CG-PD100C-Technical-Data-Sheet-v05.230310.pdf
Виробник: Coolgear
Description: BATT CHG ENCLD 5V 9V 12V
Packaging: Retail Package
Size / Dimension: 3.48" L x 2.00" W x 1.03" H (88.30mm x 50.80mm x 26.16mm)
Mounting Type: Surface Mount, Wall Mount
Voltage - Input: 12 ~ 24VDC
Type: Enclosed
Termination Style: USB C Receptacle
Battery Chemistry: Mobile Devices
Power - Max: 100W
Voltage - Nominal: 5V, 9V, 12V, 15V, 20V
Charge Current - Max: 3A
Part Status: Active
Number of Cells: 1
на замовлення 58 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT CHG ENCLD 5V 9V 12V, Packaging: Retail Package, Size / Dimension: 3.48" L x 2.00" W x 1.03" H (88.30mm x 50.80mm x 26.16mm), Mounting Type: Surface Mount, Wall Mount, Voltage - Input: 12 ~ 24VDC, Type: Enclosed, Termination Style: USB C Receptacle, Battery Chemistry: Mobile Devices, Power - Max: 100W, Voltage - Nominal: 5V, 9V, 12V, 15V, 20V, Charge Current - Max: 3A, Part Status: Active, Number of Cells: 1.