Продукція > COOLGEAR > CG-PD140UM-PCBA
CG-PD140UM-PCBA
CG-PD140UM-PCBA Coolgear
CG-PD140UM-PCBA_Technical-Data-Sheet-06-250609.pdf
Виробник: Coolgear
Description: 140W EPR USB-C PD Charger Board
Packaging: Retail Package
Function: USB Type-C Power Delivery (PD)
Type: Reference Design
Contents: Board(s)
Primary Attributes: 12V ~ 24V Input Voltage
Secondary Attributes: ESD Protection, USB Interface(s)
Embedded: No
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 140W EPR USB-C PD Charger Board, Packaging: Retail Package, Function: USB Type-C Power Delivery (PD), Type: Reference Design, Contents: Board(s), Primary Attributes: 12V ~ 24V Input Voltage, Secondary Attributes: ESD Protection, USB Interface(s), Embedded: No.