Продукція > COOLGEAR > CG-PD200DS-PCBA
CG-PD200DS-PCBA
CG-PD200DS-PCBA Coolgear
CG-PD200DS-PCBA_Technical-Data-Sheet-06-250610.pdf
Виробник: Coolgear
Description: BATT CHG OPEN FRAME 5V 9V 12V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Function: USB Type-C Power Delivery (PD)
Voltage - Input: 24V
Type: Reference Design
Contents: Board(s)
Termination Style: USB C Receptacle (2)
Battery Chemistry: Mobile Devices
Power - Max: 100W
Primary Attributes: 24V ~ 28V Input Voltage
Secondary Attributes: ESD Protection, USB Interface(s)
Embedded: No
Voltage - Nominal: 5V, 9V, 12V, 15V, 20V
Charge Current - Max: 2.4A
Part Status: Active
Number of Cells: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT CHG OPEN FRAME 5V 9V 12V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Function: USB Type-C Power Delivery (PD), Voltage - Input: 24V, Type: Reference Design, Contents: Board(s), Termination Style: USB C Receptacle (2), Battery Chemistry: Mobile Devices, Power - Max: 100W, Primary Attributes: 24V ~ 28V Input Voltage, Secondary Attributes: ESD Protection, USB Interface(s), Embedded: No, Voltage - Nominal: 5V, 9V, 12V, 15V, 20V, Charge Current - Max: 2.4A, Part Status: Active, Number of Cells: 2.