CG-PD200MAX
CG-PD200MAX Coolgear
CG-PD200MAX-Technical-Data-Sheet-v05.230320-1.pdf
Виробник: Coolgear
Description: BATT CHARGER 200W DUAL TYPE C
Features: Supports USB Protocols: BC 1.2, PD, PPS, QC 4.0 / 3.0 / 2.0
Packaging: Retail Package
Size / Dimension: 3.48" L x 1.99" W x 1.03" H (88.39mm x 50.55mm x 26.16mm)
Mounting Type: Surface Mount, Wall Mount
Voltage - Input: 24V
Type: Enclosed
Termination Style: USB C Receptacle (2)
Battery Chemistry: Mobile Devices
Power - Max: 200W
Voltage - Nominal: 5V, 9V, 12V, 15V, 20V
Charge Current - Max: 5A
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT CHARGER 200W DUAL TYPE C, Features: Supports USB Protocols: BC 1.2, PD, PPS, QC 4.0 / 3.0 / 2.0, Packaging: Retail Package, Size / Dimension: 3.48" L x 1.99" W x 1.03" H (88.39mm x 50.55mm x 26.16mm), Mounting Type: Surface Mount, Wall Mount, Voltage - Input: 24V, Type: Enclosed, Termination Style: USB C Receptacle (2), Battery Chemistry: Mobile Devices, Power - Max: 200W, Voltage - Nominal: 5V, 9V, 12V, 15V, 20V, Charge Current - Max: 5A.