CG-PD60PPS
CG-PD60PPS Coolgear
CG-PD60PPS_Technical-Data-Sheet-06-260205.pdf
Виробник: Coolgear
Description: BATT CHARGER DESKTOP 5V-20V 3A
Features: LED Indicator
Packaging: Retail Package
Size / Dimension: 3.48" L x 1.99" W x 1.03" H (88.39mm x 50.55mm x 26.16mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 12 ~ 24V
Type: Desktop
Termination Style: USB A Receptacle, USB C Receptacle
Battery Chemistry: Mobile Devices
Power - Max: 60W
Voltage - Nominal: 5V ~ 20V
Charge Current - Max: 3A
Number of Cells: 2
на замовлення 126 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT CHARGER DESKTOP 5V-20V 3A, Features: LED Indicator, Packaging: Retail Package, Size / Dimension: 3.48" L x 1.99" W x 1.03" H (88.39mm x 50.55mm x 26.16mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 12 ~ 24V, Type: Desktop, Termination Style: USB A Receptacle, USB C Receptacle, Battery Chemistry: Mobile Devices, Power - Max: 60W, Voltage - Nominal: 5V ~ 20V, Charge Current - Max: 3A, Number of Cells: 2.