CG-PD82HVV
CG-PD82HVV Coolgear
CG-PD82HVV_Technical-Data-Sheet-06-260204.pdf
Виробник: Coolgear
Description: BATT CHG ENCLD 5V 9V 12V
Packaging: Retail Package
Size / Dimension: 3.48" L x 1.99" W x 1.03" H (88.39mm x 50.55mm x 26.16mm)
Mounting Type: Surface Mount, Wall Mount
Voltage - Input: 24V ~ 48VDC
Type: Enclosed
Termination Style: USB C Receptacle
Battery Chemistry: Mobile Devices
Voltage - Nominal: 5V, 9V, 12V, 15V, 20V
Part Status: Active
Number of Cells: 1
Power - Max: 82W
Charge Current - Max: 3A, 4.2A
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT CHG ENCLD 5V 9V 12V, Packaging: Retail Package, Size / Dimension: 3.48" L x 1.99" W x 1.03" H (88.39mm x 50.55mm x 26.16mm), Mounting Type: Surface Mount, Wall Mount, Voltage - Input: 24V ~ 48VDC, Type: Enclosed, Termination Style: USB C Receptacle, Battery Chemistry: Mobile Devices, Voltage - Nominal: 5V, 9V, 12V, 15V, 20V, Part Status: Active, Number of Cells: 1, Power - Max: 82W, Charge Current - Max: 3A, 4.2A.