CG-PD99PPS
CG-PD99PPS Coolgear
CG-PD99PPS_Technical-Data-Sheet-06-250321.pdf
Виробник: Coolgear
Description: ChargeIT! mini 99W Dual Port USB
Features: Supports USB Protocols: Apple 2.4A, DCP, FCP, PD, PPS, QC 3.0 / 2.0
Packaging: Retail Package
Size / Dimension: 3.48" L x 2.00" W x 1.03" H (88.30mm x 50.80mm x 26.16mm)
Mounting Type: Surface Mount, Wall Mount
Voltage - Input: 9 ~ 24VDC
Type: Enclosed
Termination Style: USB A Receptacle, USB C Receptacle
Battery Chemistry: Mobile Devices
Power - Max: 99.36W
Voltage - Nominal: 5V ~ 20V, 5V, 9V, 12V, 15V, 20V
Charge Current - Max: 3.3A
Number of Cells: 2
на замовлення 32 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ChargeIT! mini 99W Dual Port USB, Features: Supports USB Protocols: Apple 2.4A, DCP, FCP, PD, PPS, QC 3.0 / 2.0, Packaging: Retail Package, Size / Dimension: 3.48" L x 2.00" W x 1.03" H (88.30mm x 50.80mm x 26.16mm), Mounting Type: Surface Mount, Wall Mount, Voltage - Input: 9 ~ 24VDC, Type: Enclosed, Termination Style: USB A Receptacle, USB C Receptacle, Battery Chemistry: Mobile Devices, Power - Max: 99.36W, Voltage - Nominal: 5V ~ 20V, 5V, 9V, 12V, 15V, 20V, Charge Current - Max: 3.3A, Number of Cells: 2.