Продукція > COOLGEAR > CG-PD99UL-PCBA
CG-PD99UL-PCBA
CG-PD99UL-PCBA Coolgear
CG-PD99UL-PCBA_Technical-Data-Sheet-06-250318.pdf
Виробник: Coolgear
Description: ChargeIT! mini 99W Dual Port USB
Packaging: Retail Package
Features: Supports USB Protocols: Apple 2.4A, DCP, FCP, PD, PPS, QC 3.0 / 2.0
Size / Dimension: 1.93" L x 1.78" W x 0.52" H (49.00mm x 45.20mm x 13.20mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 9 ~ 24VDC
Type: Open Frame
Termination Style: USB A Receptacle, USB C Receptacle
Battery Chemistry: Mobile Devices
Power - Max: 99.36W
Voltage - Nominal: 5V ~ 20V, 5V, 9V, 12V, 15V, 20V
Charge Current - Max: 3.3A
Number of Cells: 2
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ChargeIT! mini 99W Dual Port USB, Packaging: Retail Package, Features: Supports USB Protocols: Apple 2.4A, DCP, FCP, PD, PPS, QC 3.0 / 2.0, Size / Dimension: 1.93" L x 1.78" W x 0.52" H (49.00mm x 45.20mm x 13.20mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 9 ~ 24VDC, Type: Open Frame, Termination Style: USB A Receptacle, USB C Receptacle, Battery Chemistry: Mobile Devices, Power - Max: 99.36W, Voltage - Nominal: 5V ~ 20V, 5V, 9V, 12V, 15V, 20V, Charge Current - Max: 3.3A, Number of Cells: 2.