Продукція > COOLGEAR > CG-PDC100W-PCBA
CG-PDC100W-PCBA
CG-PDC100W-PCBA Coolgear
CG-PDC100W-PCBA_Technical-Data-Sheet-06-250610.pdf
Виробник: Coolgear
Description: BATT CHG OPEN FRAME 5V 9V 12V
Features: Supports USB Protocols: BC 1.2, PD, PPS, QC 4.0 / 3.0 / 2.0
Packaging: Retail Package
Function: USB Type-C Power Delivery (PD)
Voltage - Input: 12 ~ 24V
Type: Reference Design
Contents: Board(s)
Termination Style: USB C Receptacle
Battery Chemistry: Mobile Devices
Power - Max: 100W
Primary Attributes: 12V ~ 24V Input Voltage
Secondary Attributes: ESD Protection, USB Interface(s)
Embedded: No
Voltage - Nominal: 5V/9V/12V/15V/20V
Charge Current - Max: 5A
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT CHG OPEN FRAME 5V 9V 12V, Features: Supports USB Protocols: BC 1.2, PD, PPS, QC 4.0 / 3.0 / 2.0, Packaging: Retail Package, Function: USB Type-C Power Delivery (PD), Voltage - Input: 12 ~ 24V, Type: Reference Design, Contents: Board(s), Termination Style: USB C Receptacle, Battery Chemistry: Mobile Devices, Power - Max: 100W, Primary Attributes: 12V ~ 24V Input Voltage, Secondary Attributes: ESD Protection, USB Interface(s), Embedded: No, Voltage - Nominal: 5V/9V/12V/15V/20V, Charge Current - Max: 5A, Part Status: Active.