Продукція > COOLGEAR > CG-PDC65W-PCBA
CG-PDC65W-PCBA
CG-PDC65W-PCBA Coolgear
CG-PDC65W-PCBA-Technical-Data-Sheet-v05.220909.pdf
Виробник: Coolgear
Description: BATT CHG OPN 5V/9V/12V/15V 3.25A
Features: Supports USB Protocols: BC 1.2, PD, QC 4.0 / 3.0 / 2.0
Packaging: Retail Package
Voltage - Input: 12 ~ 24V
Type: Open Frame
Termination Style: USB C Receptacle
Battery Chemistry: Mobile Devices
Power - Max: 65W
Voltage - Nominal: 5V/9V/12V/15V/20V
Charge Current - Max: 3.25A
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT CHG OPN 5V/9V/12V/15V 3.25A, Features: Supports USB Protocols: BC 1.2, PD, QC 4.0 / 3.0 / 2.0, Packaging: Retail Package, Voltage - Input: 12 ~ 24V, Type: Open Frame, Termination Style: USB C Receptacle, Battery Chemistry: Mobile Devices, Power - Max: 65W, Voltage - Nominal: 5V/9V/12V/15V/20V, Charge Current - Max: 3.25A, Part Status: Active.