Продукція > COOLGEAR > CG-PDHV82W-PCBA
CG-PDHV82W-PCBA
CG-PDHV82W-PCBA Coolgear
CG-PDHV82W-PCBA_Technical-Data-Sheet-06-250610.pdf
Виробник: Coolgear
Description: BATT CHG OPN 5V/9V/12V 3A/4.2A
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 12 ~ 24VDC
Type: Reference Design
Termination Style: USB C Receptacle
Battery Chemistry: Mobile Devices
Voltage - Nominal: 5V, 9V, 12V, 15V, 20V
Part Status: Active
Number of Cells: 1
Size / Dimension: 1.93" L x 1.78" W x 0.52" H (49.00mm x 45.20mm x 13.20mm)
Power - Max: 82W
Charge Current - Max: 3A, 4.2A
Function: USB Type-C Power Delivery (PD)
Contents: Board(s)
Primary Attributes: 24V ~ 48V Input Voltage
Secondary Attributes: ESD Protection, USB Interface(s)
Embedded: No
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT CHG OPN 5V/9V/12V 3A/4.2A, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 12 ~ 24VDC, Type: Reference Design, Termination Style: USB C Receptacle, Battery Chemistry: Mobile Devices, Voltage - Nominal: 5V, 9V, 12V, 15V, 20V, Part Status: Active, Number of Cells: 1, Size / Dimension: 1.93" L x 1.78" W x 0.52" H (49.00mm x 45.20mm x 13.20mm), Power - Max: 82W, Charge Current - Max: 3A, 4.2A, Function: USB Type-C Power Delivery (PD), Contents: Board(s), Primary Attributes: 24V ~ 48V Input Voltage, Secondary Attributes: ESD Protection, USB Interface(s), Embedded: No.